6472
Megosztás bekapcsolva
Megosztás kikapcsolva
17
0
2011.10.23.

Szerzõ: -=Naruto-Kun Website Team=-
-------
E-mail: info@naruto-kun.hu
-------
Weblap: http://www.naruto-kun.hu
-----------------------------------------------------------------------------
Projekt vezetõ: Tapion-sama (tapion@naruto-kun.hu)
---------------
Fordították:
Acid (acid@naruto-kun.hu)
GraF-sensei (graf-sensei@naruto-kun.hu)
Nami-swan (nami-swan@naruto-kun.hu)
Tapion-sama (tapion@naruto-kun.hu)
Tarot
------------
Lektorálták:
Amy Lee D. (amy@naruto-kun.hu)
Cartnecker (cartnecker@naruto-kun.hu)
Ritli (ritli@naruto-kun.hu)
Sevanna (sevanna@naruto-kun.hu)
Sora (sora@naruto-kun.hu)
------------
Dal Lektor:
Saei-chan (saei@naruto-kun.hu)

0
0
0
Méret:pxpx

Videó jelentése.

Mi a probléma?

  • Szexuális tartalom
  • Erőszakos tartalom
  • Sértő tartalom
  • Gyermekbántalmazás
  • Szerzői jogaimat sértő tartalom
  • Egyéb jogaimat sértő tartalom

Kérjük, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.

...
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Hozzászólások
Szólj hozzá!
thumb
Monkey -chan majd szétveri szerintem a imposztorokat a haki jával vagy a gumi képeségével mivel ő LUFFY xD Köszi
thumb
nem azt csak mutatja hogy olyan van nála de az Rayliegh-hez vezeti el bocs ha rosszul írtam le a nevét xD
thumb
köszi a részt nagyon jó volt!! csak egyet nem értek: Shakky a vivre cardot mutatja, hogy ahhoz majd odatalál Luffy, de ezek nem a tulajdonoshoz vezetik??
thumb
Köszi a feltöltést! csak egy avalmi miatt vagyok csalódott: Ezek az imposztorok mikor fekszenek már ki?????!!!!!!!!
thumb
lol everibúdí ez a kiejtés :)
thumb
következő rész mikorra várható?
thumb
Köszi a réészt!:DD A többit is ragd fel ien gyorsan pls :) Előre is köszi!
thumb
köszi a részeket!!!
thumb
Köszi!!!! áááá olyanm jó részek ezek is :DD
thumb
Arigatoooootototo! :D
thumb
köszi, hogy felraktad! :)
thumb
egy új One Piece rész a napom fénypontja :D
köszönöm :)
1 | 2
következő
Felhasználó videói
1 | 2 | 3 | 4
következő
Válassz felhasználónevet!

Ezen a néven jelennek majd meg a videóid és a kommentjeid.

Felhasználónév:
Mehet

Ezzel elfogadod az Indavideó felhasználási feltételeit.

Felhasználódat regisztráltuk!
Felhasználódat regisztráltuk, szánj néhány percet a profilod Beállítására, amit a Beállítások menüpont alatt tudsz megtenni!

Hozzászóláshoz lépj be az Indapassoddal!

VAGY

Megerősítés!