<![CDATA[Amerika kommentjei]]> hu f034e585b85daee0c14d8af088f60d74<![CDATA[frezia írta:]]> 6d019dde2d89826521acdf51af761ca4<![CDATA[Lux írta:]]> 8103769cbfabf76fbaaac4977573e046<![CDATA[frezia írta:]]> bb552b3945e1e036794b1c8e4aab858a<![CDATA[oroszlansziv írta:]]> 2ad6f23ea01c7c00e6b26abb0630d984<![CDATA[frezia írta:]]> e6cd94aeaf38287d3ba70402f28eace6<![CDATA[frezia írta:]]> 3846ccc87005e7da247595c63c9b9bc6<![CDATA[frezia írta:]]> c4c9f04bae5942afbca7bce668accf75<![CDATA[pinter63 írta:]]>Sajnos a Szivárvány vízesést csak filmen láttam,bár vannak rokonaim az USA.-ban és Kanadában is, hívtak is,de majd később szánom magam rá az útra.]]> c077b0c8f9ed9c09781846279500eae4<![CDATA[iguanas írta:]]> c3c9c3d344aebcd85120ce46cb2d8468<![CDATA[LiT írta:]]> ivfr7