<![CDATA[Nagyvárad kommentjei]]> hu ae947edd26325ff626f7ff588fe18441<![CDATA[iguanas írta:]]>elolvastam a cikket is a Népszabadságban meglepett , mert hasonlóan irta amit én is emlitettem, hogy milyen sok múllik a lakósságon, és tényleg imádjuk ezt a várost leg. azok akik itt születtek , bármilyen is én imádom sok szép helyen...]]> 48e72d33e65432f191adb189619be780<![CDATA[Basahalom írta:]]>Megértem keserűségedet, osztozom reményedben.
Szerény impresszióm itt olvasható:
http://basahalom.freeblog.hu/archives/2007/03/06/2193086/]]>
e2144fe84da8a2bfdb7b9742702c9ce4<![CDATA[iguanas írta:]]> e93986263b3dd1fc6fb954d49a2c6d9b<![CDATA[iguanas írta:]]> bc438e29c3a8918daa0dc2ed43fef728<![CDATA[leho írta:]]> ivfr7