<![CDATA[Tarol kommentjei]]> hu ac241639b86fbc52c49b3434a6585feb<![CDATA[joceepapa írta:]]>én is versenyző vagyok, és amig élek nem értem meg ki az a barom aki azt veszi a fejébe hogy a kanyar külső ivén tátsa a száját amikor a kocsi csak oda csuszhat ki.....
fuck...]]>
cfefdb5679fafc6c65db00ff93cbb092<![CDATA[lova írta:]]> 2439c71f14c8db4ac5208cc84113cffc<![CDATA[butters írta:]]> ivfr7