Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
1. Miért csak a fehérek rasszisták? 2. Mióta dolgozik egy nigger kínában?
guest ez jobban odab****ot mint a reklám :D :D
tényleg elég rasszista. nem láttam benne egy fehéret embert se
1. Miért csak a fehérek rasszisták? 2. Mióta dolgozik egy nigger kínában?
guest ez jobban odab****ot mint a reklám :D :D
tényleg elég rasszista. nem láttam benne egy fehéret embert se