Szeva stigma! Na ja, a csaj eléggé az agyára megy az embernek azzal az állandó Aida porfavorral. :D No meg lehet hogy a spanyolok felé nem macskát tartanak házikedvencnek hanem tehenet. :)
stigma
2007-09-27 02:19:20
Hát istenem, kíváncsi volt... én a nőtől kaptam sokkot! D!
:-))) idetévedtem újra, hát igen... DD!!
Szeva stigma! Na ja, a csaj eléggé az agyára megy az embernek azzal az állandó Aida porfavorral. :D
No meg lehet hogy a spanyolok felé nem macskát tartanak házikedvencnek hanem tehenet. :)
Hát istenem, kíváncsi volt... én a nőtől kaptam sokkot! D!