Ciaossu! Köszönöm a Fordítást! ANIME NEVELDE - NYITÁS HAMAROSAN! - Van egy kis szabadidőd a télen, de nem tudod mit csinálhatnál? - Szeretnéd nevelni kedvenc animekaraktereidet a szüntelen bejglizabálás közben? Akkor oldalunk Neked való hely! A http://khr-illusionists.gportal.hu/ nem mást nyújt neked, mint hogy kiélvezhesd a hideg időt miközben egy barátságos, segítőkész társasággal ismerkedve, jót mulathatsz egy animékben gazdag NEVELDÉN! http://khr-illusionists.gportal.hu/ Karakterfoglalás és kérés: 12.12. A nevelés kezdete: 12.13. Mindenkit várunk szeretettel!
Tamakoma
2019-01-07 21:51:41
Megtetszett nagyon az anime :D
RolandXX
2019-01-07 19:01:31
Tamakoma jol haladsz. :D xd
Tamakoma
2019-01-07 18:34:56
Köszi :D
BurningPhoenix
2018-07-26 02:30:34
Köszi!
9AnimeFan7
2018-07-24 11:31:29
Köszi a részt!(^^)/
Kenichi
2018-05-21 23:06:11
köszi ^_^
DetectiveAgency
2017-08-19 20:54:25
" "Pár hiba javítva, mire eszt olvassátok már kész is.""
Ugye ez valami szóvicc? :D
RolandXX
2016-04-01 22:26:03
Nincs mit :D
Gionta
2016-04-01 21:01:52
köszi :)
RolandXX
2016-03-28 10:24:04
Viszont neked is kellemes ünnepeket. :D
ShinobiReactor
2016-03-28 09:50:13
Köszi szépen Mester!!! Ennél jobb ajándék nem is kell húsvétra! :D
Amúgy kellemes ünnepeket!
Ciaossu! Köszönöm a Fordítást! ANIME NEVELDE - NYITÁS HAMAROSAN! - Van egy kis szabadidőd a télen, de nem tudod mit csinálhatnál? - Szeretnéd nevelni kedvenc animekaraktereidet a szüntelen bejglizabálás közben? Akkor oldalunk Neked való hely! A http://khr-illusionists.gportal.hu/ nem mást nyújt neked, mint hogy kiélvezhesd a hideg időt miközben egy barátságos, segítőkész társasággal ismerkedve, jót mulathatsz egy animékben gazdag NEVELDÉN! http://khr-illusionists.gportal.hu/ Karakterfoglalás és kérés: 12.12. A nevelés kezdete: 12.13. Mindenkit várunk szeretettel!
Megtetszett nagyon az anime :D
Tamakoma jol haladsz. :D xd
Köszi :D
Köszi!
Köszi a részt!(^^)/
köszi ^_^
" "Pár hiba javítva, mire eszt olvassátok már kész is."" Ugye ez valami szóvicc? :D
Nincs mit :D
köszi :)
Viszont neked is kellemes ünnepeket. :D
Köszi szépen Mester!!! Ennél jobb ajándék nem is kell húsvétra! :D Amúgy kellemes ünnepeket!