Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl.képmásommal való visszaélés)
Szexuális visszaélés, zaklatás
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
...
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Video beágyazása
Üzenetküldés
A levelet elküldtük!
Hozzáadás listához
Új lista
2016. ápr. 19.
(Cím:Felülmúlni őt) Sorry skacok elég sok minden összejön és ezért halad lassan. Mai részben testvérek és Bakit látjuk majd harcolni aki lehet hogy veszít? A mai részből kiderül.
Ciaossu! Köszönöm a Fordítást! ANIME NEVELDE - NYITÁS HAMAROSAN! - Van egy kis szabadidőd a télen, de nem tudod mit csinálhatnál? - Szeretnéd nevelni kedvenc animekaraktereidet a szüntelen bejglizabálás közben? Akkor oldalunk Neked való hely! A http://khr-illusionists.gportal.hu/ nem mást nyújt neked, mint hogy kiélvezhesd a hideg időt miközben egy barátságos, segítőkész társasággal ismerkedve, jót mulathatsz egy animékben gazdag NEVELDÉN! http://khr-illusionists.gportal.hu/ Karakterfoglalás és kérés: 12.12. A nevelés kezdete: 12.13. Mindenkit várunk szeretettel!
Tamakoma
2019-01-07 22:13:17
Köszi :D
BurningPhoenix
2018-07-26 11:29:11
Köszike ^^
9AnimeFan7
2018-07-24 12:53:43
Köcce a részt!(^^)/
Kenichi
2016-04-19 23:36:17
köszi remélem folytatod :)
RolandXX
2016-04-19 21:01:15
Örülök hogy vártad. A kövire nem kel már ennyit várni.
ShinobiReactor
2016-04-19 20:13:13
*már
ShinobiReactor
2016-04-19 20:12:30
Köszi Szépen!!! :)
Ezer hála mester, más nagyon vártam! :D
Ciaossu! Köszönöm a Fordítást! ANIME NEVELDE - NYITÁS HAMAROSAN! - Van egy kis szabadidőd a télen, de nem tudod mit csinálhatnál? - Szeretnéd nevelni kedvenc animekaraktereidet a szüntelen bejglizabálás közben? Akkor oldalunk Neked való hely! A http://khr-illusionists.gportal.hu/ nem mást nyújt neked, mint hogy kiélvezhesd a hideg időt miközben egy barátságos, segítőkész társasággal ismerkedve, jót mulathatsz egy animékben gazdag NEVELDÉN! http://khr-illusionists.gportal.hu/ Karakterfoglalás és kérés: 12.12. A nevelés kezdete: 12.13. Mindenkit várunk szeretettel!
Köszi :D
Köszike ^^
Köcce a részt!(^^)/
köszi remélem folytatod :)
Örülök hogy vártad. A kövire nem kel már ennyit várni.
*már
Köszi Szépen!!! :) Ezer hála mester, más nagyon vártam! :D