...
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Cimkék:
kapu,
lee,
guy,
next,
váza,
kai,
kun,
generations,
anime,
magyar,
edzés,
felirat,
fansub,
küldetés,
naruto,
boruto,
sarada,
animerogues,
sensei,
metal,
rock,
mitsuki,
technika,
nyolc,
70.rész,
jutsu,
denki,
iwabe,
belső
Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/AnimeRogues-1218735718194698/?fref=ts
Weboldalunk: http://animerogues.hu
Steam csoportunk: http://steamcommunity.com/groups/arfansub
Fordította és lektorálta: Patrik
szerintem Guy nem a sajat legnagyobb ellenfelerol beszelt hanem a shinobikerol vagyis vagy Madara-rol vagy Kaguya-rol, bar mire Kaguya megjelent a shippuudenben, Guy mar haldokolt szoval o mar nem harcolt ellene nem ertem, Guy-nak miert van meg mindig gipsz a laban, mintha azt mondta volna hogy elvesztette a labat akkor miert nem csinalnak neki olyan mulabat, mint amilyen Narutonak a karja? legalabb tudna hasznalni azt is amugy meg Metalnak ez a harci stilusa pont olyan, mint Lee-nek a reszeg stilusa, olyan nosztalgikus :)))
nem azt mondom hogy ő a legnagyobb ellensége hanem azt hogy még 1 idióta is emlékezne olyannak a nevére aki majdnem megölte és ha tényleg kisame a legnagyobb ellensége akkor miért a 3 összecsapásuknál jegyezte meg a nevét?
@doflamingo Ha láttad volna a shippudent, akkor tudnád, hogy Gai legnagyobb ellensége nem Madara, hanem Kisame.
Mikor jön már Koji Kashin :D :D
Köszi :)
Köszi
ez aztán fiatalsággal teli rész volt , bár guy nagyon meglepett hogy pont madara nevére nem emlékezett aki az egyik legveszélyesebb volt a Naruto shippuuden-ben és aki majdnem meg is ölte guy-t .köszi a feltöltést
köszi