Suicide22: Ezt nemrég szóvá tettem egy plázacicának aki majdnem összetolta a pirosnál álló sort. A többiek szerencsére figyeltek. megoldották. A csajszi válasza ez volt: jajj már, fülessel nem lehet üzit írni! Szerencsére volt a sorban rendőr is.
CJKrisz
2009-05-02 10:33:54
Balfék... Tudja, hogy fel van kamerázva a busz, de azért csak nyomkodja azt a szart.
Suicide22
2009-05-01 13:05:38
Ezért tiltják a telefont vagyis csak hetszettel :D
Suicide22: Ezt nemrég szóvá tettem egy plázacicának aki majdnem összetolta a pirosnál álló sort. A többiek szerencsére figyeltek. megoldották. A csajszi válasza ez volt: jajj már, fülessel nem lehet üzit írni! Szerencsére volt a sorban rendőr is.
Balfék... Tudja, hogy fel van kamerázva a busz, de azért csak nyomkodja azt a szart.
Ezért tiltják a telefont vagyis csak hetszettel :D