Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Aaaaawwww elsírtam magam a végén... <3 <3 Köszönöm a fordítást!! :) <3
Köszönöm szépen imádtam de a sorozatot jobban, és boldog újévet......(de sokáig tartott megtalálnom az ö betüt xd)
Hálás köszönetem!
Köszönöm.
Nagyon szépen köszönöm :-)
Nagyon köszi!!! ^^
Köszi szépen! ❤️Kíváncsi voltam rá ^^ (bár bevallom a sorit jobban kedveltem ..)
Aaaaawwww elsírtam magam a végén... <3 <3 Köszönöm a fordítást!! :) <3
Köszönöm szépen imádtam de a sorozatot jobban, és boldog újévet......(de sokáig tartott megtalálnom az ö betüt xd)
Hálás köszönetem!
Köszönöm.
Nagyon szépen köszönöm :-)
Nagyon köszi!!! ^^
Köszi szépen! ❤️Kíváncsi voltam rá ^^ (bár bevallom a sorit jobban kedveltem ..)