Először azt hittem erre az animere, hogy valami Netflixes szutyok, de amikor megláttam a hogy a MAPPA studio csinálta kicsit elszomorodtam...hozzájuk képest elég igénytelen ez a CGI. Remélem a sztori jobb lesz mint az animáció.
Pitokikifan
2020-12-13 00:39:53
Józsi tesó C-vel nem S-el
Jozsi18
2019-07-29 21:06:21
Szar a SGI de azért kösz
Steka
2019-05-19 23:59:09
köszi
Patrik1st
2018-11-09 19:53:57
Köszi
Uteki
2017-07-21 20:40:44
Najo, az első 3 perc 50 mp-ben eldöntöttem, hogy tetszeni fog ez az anime xxxD
Arigato~
PMilan
2017-05-09 00:22:32
Nem, rossz előre, láthatóan lesznek itt bőven félreértések. Hát a boszorkákról meg a mágusokról, annyit hogy úgy kell nekik, mért nem próbáltak jobban beilleszkedni, a démonoknak sikerült. Amúgy meg tetszett az end is. Máris felcsigászta a kíváncsiságom.
Köszi a feltöltést.
ricsi911
2016-11-17 15:37:30
Elején az a páncél mocskosul epic volt :DD
nikittawolf
2016-03-15 14:57:00
köszi :D
Shuryken
2016-01-21 16:43:33
Koszi nem olyan rosz ugy hogy meg bele nezek kicsit :D
Hát ez szar már nem bocs
Először azt hittem erre az animere, hogy valami Netflixes szutyok, de amikor megláttam a hogy a MAPPA studio csinálta kicsit elszomorodtam...hozzájuk képest elég igénytelen ez a CGI. Remélem a sztori jobb lesz mint az animáció.
Józsi tesó C-vel nem S-el
Szar a SGI de azért kösz
köszi
Köszi
Najo, az első 3 perc 50 mp-ben eldöntöttem, hogy tetszeni fog ez az anime xxxD Arigato~
Nem, rossz előre, láthatóan lesznek itt bőven félreértések. Hát a boszorkákról meg a mágusokról, annyit hogy úgy kell nekik, mért nem próbáltak jobban beilleszkedni, a démonoknak sikerült. Amúgy meg tetszett az end is. Máris felcsigászta a kíváncsiságom. Köszi a feltöltést.
Elején az a páncél mocskosul epic volt :DD
köszi :D
Koszi nem olyan rosz ugy hogy meg bele nezek kicsit :D
Köszi :)
Tetszik:-)
köszi a feltöltést
köszi a feltöltést :)