Hogy-hogy nem ismerte fel Sugawara a hercegnőt, hiszen már találkoztak Tokióban...
Maeyo
2019-12-14 09:50:29
Köszii
CocaAdam
2019-10-01 19:18:47
A végére egy egész jó katona lesz..
Köszi a feltöltést! :3
Mranimefan
2019-02-04 15:54:23
Köszi
Vexill
2018-12-15 12:51:11
ja igaz most csináltam ezt az accot úgy hogy most irom én annak az elfnek nem segitenék de azért mert keménykedett itaminak xd
PMilan
2018-10-30 04:00:46
Ő... ez mègis mi volt. Nézem nézem nézem és azon kapom magam, hogy vége. Ez mintha nme is lett volna önálló èvad. Nagyon kell neki a folytatàs. Roppant meghökkentő volt. Olyan sokat pofáznak Itamiról, hogy ő majd megteszi, de nem jutunk az A-ról a B-re.
Köszi a feltöltést.
uvmester
2018-10-14 00:36:56
Köszi!
Pok800
2018-07-23 00:44:59
Kenichi ha mostanában kezdted el,akkor nem tudod mit hagytál ki :))Nem kizárt hogy mire végig rágod magad a 2x12 részen addigra kap folytatást. :))
Kenichi
2018-07-22 18:38:33
köszi ^_^
XxDarkosxX
2017-06-11 01:09:45
KicsiLitt: te eddig mit néztél? Kb 5x elmondták hogy kb. hány éves..
Kito01
2016-08-25 15:03:21
Rury 960 éves ??azt a kurva :)))
Kito01
2016-08-25 15:02:24
Ez egyik legjobb anime amit láttam. Pedig láttam mér jó párat :)
Naonak
2016-04-25 10:03:06
Köszi a feltöltést!
RIZSA01
2016-01-14 12:54:41
A második évadot megcsináljátok ?
vion4
2015-11-29 17:30:21
Az AnimeAddicts oldalán fent van a mangából 4. fejezet.
Hogy-hogy nem ismerte fel Sugawara a hercegnőt, hiszen már találkoztak Tokióban...
Köszii
A végére egy egész jó katona lesz.. Köszi a feltöltést! :3
Köszi
ja igaz most csináltam ezt az accot úgy hogy most irom én annak az elfnek nem segitenék de azért mert keménykedett itaminak xd
Ő... ez mègis mi volt. Nézem nézem nézem és azon kapom magam, hogy vége. Ez mintha nme is lett volna önálló èvad. Nagyon kell neki a folytatàs. Roppant meghökkentő volt. Olyan sokat pofáznak Itamiról, hogy ő majd megteszi, de nem jutunk az A-ról a B-re. Köszi a feltöltést.
Köszi!
Kenichi ha mostanában kezdted el,akkor nem tudod mit hagytál ki :))Nem kizárt hogy mire végig rágod magad a 2x12 részen addigra kap folytatást. :))
köszi ^_^
KicsiLitt: te eddig mit néztél? Kb 5x elmondták hogy kb. hány éves..
Rury 960 éves ??azt a kurva :)))
Ez egyik legjobb anime amit láttam. Pedig láttam mér jó párat :)
Köszi a feltöltést!
A második évadot megcsináljátok ?
Az AnimeAddicts oldalán fent van a mangából 4. fejezet.