Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Nincs mit, örülök és én is köszönöm, hogy nálam, azaz az indavideos felületemen követed az animét, és hogy jónak találod.
Ismét köszönöm a gyors és jó munkát :)
Nincs mit, örülök és én is köszönöm, hogy nálam, azaz az indavideos felületemen követed az animét, és hogy jónak találod.
Ismét köszönöm a gyors és jó munkát :)