mert nem minden betűtípust tud ráégetni a feliratra.. még mindig jobb választás mintha minden ékezetes betűtípus helyén ?&@{}{#]íłí jelek lennének... Higgyétek el kellett úgy néznem animét és sokkalta rossszabb volt mint ez
3xton
2017-09-19 23:48:31
kéretik egy kicsit több figyelmet szentelni a helyesírásra. köszi
NASAreti
2017-08-18 18:10:38
Ő == a?????
PRoORoLeE
2016-10-07 13:42:40
Köszönöm :)
xXMETAXx
2016-01-17 17:14:11
kiváncsi vagyok de várnom kell holnapig XD
daf98
2014-04-30 23:31:48
köszi
Ayagii
2013-07-11 11:24:13
Köszi.:)
c2
2013-07-06 23:27:15
harmadszorra akarom lecsapni a profilképed!!! XD köszi a feltöltést! :D
Köszi
köszi ^^
köszi ^_^
mert nem minden betűtípust tud ráégetni a feliratra.. még mindig jobb választás mintha minden ékezetes betűtípus helyén ?&@{}{#]íłí jelek lennének... Higgyétek el kellett úgy néznem animét és sokkalta rossszabb volt mint ez
kéretik egy kicsit több figyelmet szentelni a helyesírásra. köszi
Ő == a?????
Köszönöm :)
kiváncsi vagyok de várnom kell holnapig XD
köszi
Köszi.:)
harmadszorra akarom lecsapni a profilképed!!! XD köszi a feltöltést! :D
köszönöm a feltöltést :))
köszii szépen. :D
köszi :)
köszi