HETÉNYI-HEIDELBERG ALBERT 1875 - 1951. - BÉKEFFY LÁSZLÓ 1891 - 1962 ..
Néha csendes alkonyórán, ha a lárma zaj kihal,
Eszembe jut egy-egy ódon, elfelejtett régi dal.
Az a nóta amit egykor, fehér téli éjszakán,
Kiságyam fölé hajolva, halkan dúdolt az anyám,
Az én édes jó anyám.
Néha néha visszajönnek, a tavaszi álmok,
Néha úgy felzokog a szívem.
Hogy csak nékem nyílnak, mind a legszebbik virágok,
Néha néha még el is hiszem.
Néha néha úgy érzem, hogy sose fájt a lelkem,
Hogy az élet, csak muzsikaszó.
Hogy a tavasz régen elszállt, szinte elfelejtem,
A szívemben halkan hull a hó, hull a hó.
Mikor a virágok nyiltak, tavaszt váró éccakán,
Költögető szerenádom, hallgatta egy szőke lány.
Búsan remegett a nóta, holdvilágos éj alatt,
Hegedűszó mámor illat, mint az álom elszaladt.
Néha néha visszajönnek, a tavaszi álmok,
Néha úgy felzokog a szívem.
Hogy csak nékem nyílnak, mind a legszebbik virágok,
Néha néha még el is hiszem.
Néha néha úgy érzem, hogy sose fájt a lelkem,
Hogy az élet, csak muzsikaszó.
Hogy a tavasz régen elszállt, szinte elfelejtem,
A szívemben halkan hull a hó, hull a hó.
Zene:
- László Imre - Néha - néha visszajönnek a tavaszi álmok
Szívesen, nincs mit !
Végre sikerült ! Nagyon szépen köszönöm !
Nincs mit köszönni, nagyon szívesen! Igen működik az indavideó.Egy ideje ide is feltöltöm a videóimat, éppen most készülök rá. Amit az este szerkesztettem.
Bocsánat! Sajnos csak ugy tudtam visszajönni hogy betettem ezt az oldalt a könyvjelzőbe. Tudom ma már késő van. Ha lehet majd kérdeznék. Az az indavideo müködik még? Ha igen segitenél nekem egy kicsit eligAZODNI. ? mAJD FIGYELLEK ! mEGKERESEM A YOUTUBON IS !
Köszönöm szépen ! Nem is sejtettem hogy választ kapok ! Évek óta nem voltam itt. Videót sosem készitettem de volt ez az oldalam és ide mentettem videókat mig a youtub nem volt.. aztán itt teljesen elcsendesett minden és innen nem tudok lementeni. Viszont a youtubról igen!! Köszönöm szépen ! Még azt megnézem itt betudom tenni az én oldalamra? Mármint a Fakapu!
Nagyon szívesen, ha a yt- ról le tudja menteni a megnézendő videókhoz,ott is megtalálja a Gombosné Etus csatornán, a László Imre lejátszási listában!
ó mit találtam ! csak tudnám hogy tudom átteni a megnézendő videókhoz! Köszönöm szépen