Szép estét, szia kedves Gina! Nagyon szépen köszönöm, hogy ennyire tetszik!
ocsipapa
2009-04-04 21:51:42
Szia, szép estét kedves Ditte! Nem változtattam semmin, én nem is tudok! A szerveren dolgoznak, sok minden újítás van már de van ami rosszabbul működik mint régebben! Köszi szépen az elismerést, jólesik!
Gina01
2009-04-04 21:48:27
Szép estét! Nagyon gyönyörű videót \"alkottál\" kedves Öcsipapa! Többször is meg kellett néznem. :)) Köszönöm szépen. ******************************************************
**************************************************************
ditte
2009-04-04 21:25:15
Szép-jó estét! Valóban nagyon szép!(nem véletlen kezdés!)Jut eszembe:Valamin változtattál,uj progi vagymás,a feltöltéssel kapcsolatban?Nem oké mostanában sem a lejátszás,sem a -beirás!És nem találom az okát!KÖSZI!?
ocsipapa
2009-04-04 21:05:44
Neked is szép estét kedves Jucus! Ez a ma esti ˝művem˝, örülök, hogy tetszik! Köszi szépen én is!
Jucus1951
2009-04-04 21:02:07
Szép estét Öcsipapa! Nagyon szép videó, dal csodás élvezet volt hallgatni!! Köszi szépen:) **************************
**********************************************************
Köszi!
szép
Szép estét, szia kedves Gina! Nagyon szépen köszönöm, hogy ennyire tetszik!
Szia, szép estét kedves Ditte! Nem változtattam semmin, én nem is tudok! A szerveren dolgoznak, sok minden újítás van már de van ami rosszabbul működik mint régebben! Köszi szépen az elismerést, jólesik!
Szép estét! Nagyon gyönyörű videót \"alkottál\" kedves Öcsipapa! Többször is meg kellett néznem. :)) Köszönöm szépen. ****************************************************** **************************************************************
Szép-jó estét! Valóban nagyon szép!(nem véletlen kezdés!)Jut eszembe:Valamin változtattál,uj progi vagymás,a feltöltéssel kapcsolatban?Nem oké mostanában sem a lejátszás,sem a -beirás!És nem találom az okát!KÖSZI!?
Neked is szép estét kedves Jucus! Ez a ma esti ˝művem˝, örülök, hogy tetszik! Köszi szépen én is!
Szép estét Öcsipapa! Nagyon szép videó, dal csodás élvezet volt hallgatni!! Köszi szépen:) ************************** **********************************************************