9015 Loop készítése
14
0
2011. szept. 6.

-----------------------------------------------------------------------------
Szerzõ: -=Naruto-Kun Website Team=-
-------
E-mail: info@naruto-kun.hu
-------
Weblap: http://www.naruto-kun.hu
-----------------------------------------------------------------------------
Projekt vezetõ: Tapion-sama (tapion@naruto-kun.hu)
---------------
Fordították:
Acid (acid@naruto-kun.hu)
GraF-sensei (graf-sensei@naruto-kun.hu)
Nami-swan (nami-swan@naruto-kun.hu)
Tapion-sama (tapion@naruto-kun.hu)
Tarot
------------
Lektorálták:
Amy Lee D. (amy@naruto-kun.hu)
Cartnecker (cartnecker@naruto-kun.hu)
Ritli (ritli@naruto-kun.hu)
Sevanna (sevanna@naruto-kun.hu)
Sora (sora@naruto-kun.hu)
------------
Dal Lektor:
Saei-chan (saei@naruto-kun.hu)
-----------------------------------------------------------------------------
Ez egy ingyenes rajongói fordítás. Haszonszerzésre nem használható.
Ha fel szeretnéd használni vedd fel velünk a kapcsolatot.
Jó szórakozást Kíván a:
-=Naruto-Kun Website Team=-
-----------------------------------------------------------------------------

0
0
0
Méret:pxpx

Videó jelentése.

Mi a probléma?

  • Szexuális tartalom
  • Erőszakos tartalom
  • Sértő tartalom
  • Gyermekbántalmazás
  • Szerzői jogaimat sértő tartalom
  • Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl.képmásommal való visszaélés)
  • Szexuális visszaélés, zaklatás

Kérjük, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.

...
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Hozzászólások
Követés emailben
Szólj hozzá!
thumb
mert nem hiszem hogy jewerly bonney rendelkezik a haki-val és összezavar hogy mindenki képes megütni vagy rúgni öt annak ellenére hogy logia
thumb
teach-nek logia-ból van a teste és mindenki megtudja ütni rúgni, most hogy megkapta fehérbajusz erejét félig parameci lett?
thumb
Zoro a legjobb. :D
thumb
nekem Law a kedvencem :) köszi!^^
thumb
Sztem eddig Trafalgar Law az egyik legjobban eltalált karakter. Nagyon bírom a stílusát és a szinkron hangját is... XD - Köszi a feltöltést!
thumb
köszi a feltöltést :)
thumb
Én annyira nem szeretem, ha ennyire nagy a felirat :D
De köszi! :) A HD minőséget azért elviselem ^^
thumb
már 2 napja megvan, de még nem töltöte senki fel ezert gondoltam egyet és feltöltötem. a felirat nem túl nagy nektek? én szeretem ha nagy a felirat
Felhasználó videói
thumb
23:29
One Piece 527.rész...
2011. dec. 13.
thumb
23:31
One Piece 525.rész...
2011. nov. 28.
1 | 2 | 3 | 4
következő
Válassz felhasználónevet!

Ezen a néven jelennek majd meg a videóid és a kommentjeid.

Felhasználónév...:
Mehet
Felhasználódat regisztráltuk!
Felhasználódat regisztráltuk, szánj néhány percet a profilod Beállítására, amit a Beállítások menüpont alatt tudsz megtenni!

Hozzászóláshoz lépj be az Indapassoddal!

VAGY