9980 Loop készítése
11
1
2011. szept. 21.

-----------------------------------------------------------------------------
Szerzõ: -=Naruto-Kun Website Team=-
-------
E-mail: info@naruto-kun.hu
-------
Weblap: http://www.naruto-kun.hu
-----------------------------------------------------------------------------
Projekt vezetõ: Tapion-sama (tapion@naruto-kun.hu)
---------------
Fordították:
Acid (acid@naruto-kun.hu)
GraF-sensei (graf-sensei@naruto-kun.hu)
Nami-swan (nami-swan@naruto-kun.hu)
Tapion-sama (tapion@naruto-kun.hu)
Tarot
------------
Lektorálták:
Amy Lee D. (amy@naruto-kun.hu)
Cartnecker (cartnecker@naruto-kun.hu)
Ritli (ritli@naruto-kun.hu)
Sevanna (sevanna@naruto-kun.hu)
Sora (sora@naruto-kun.hu)
------------
Dal Lektor:
Saei-chan (saei@naruto-kun.hu)
-----------------------------------------------------------------------------
Ez egy ingyenes rajongói fordítás. Haszonszerzésre nem használható.
Ha fel szeretnéd használni vedd fel velünk a kapcsolatot.
Jó szórakozást Kíván a:
-=Naruto-Kun Website Team=-
-----------------------------------------------------------------------------

0
0
0
Méret:pxpx

Videó jelentése.

Mi a probléma?

  • Szexuális tartalom
  • Erőszakos tartalom
  • Sértő tartalom
  • Gyermekbántalmazás
  • Szerzői jogaimat sértő tartalom
  • Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl.képmásommal való visszaélés)
  • Szexuális visszaélés, zaklatás

Kérjük, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.

...
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Hozzászólások
Követés emailben
Szólj hozzá!
thumb
Nem rontották el azok hosszúkarúak eddig is ilyen volt a kezük.
köszi!^.^
thumb
Szinte minden animében van egy kis kihagyás de sztem ez tök jó, bár már tudtam róla mer kedves barátnőm el spoilerkedte >_
thumb
elrontoták a rajzolást 9:00 nál a keze nem jo
thumb
Én arra vok kiváncsi h luffy képes volt tetkót csinálni csak hogy üzenhessen vagy csak felírta filcel ? :)bár az előetesbe már nincs rajta szóval csak filc :) dde am vagány szóval akár megis hagyhatta volna
thumb
ezaz nagyon kösz hogy felteted majdnem megörültem
thumb
Bone to be WILD xDD
thumb
Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
thumb
Ezer kösz! Király ez az anime!
Felhasználó videói
thumb
23:29
One Piece 527.rész...
2011. dec. 13.
thumb
23:31
One Piece 525.rész...
2011. nov. 28.
1 | 2 | 3 | 4
következő
Válassz felhasználónevet!

Ezen a néven jelennek majd meg a videóid és a kommentjeid.

Felhasználónév...:
Mehet
Felhasználódat regisztráltuk!
Felhasználódat regisztráltuk, szánj néhány percet a profilod Beállítására, amit a Beállítások menüpont alatt tudsz megtenni!

Hozzászóláshoz lépj be az Indapassoddal!

VAGY