Hol van ez? Nem értem jól, amikor az elején mondja a hely nevét.
SB2
2011-04-30 14:35:51
A lánc mellett van egy biztonsági kábel, amire 2m-enként rá kell kötnie magát két rögzítővel (azért 2 hogy átkötés közben se tudjon leesni). De ez a mozgásából ítélve nem úgy tűnik mint aki be van kötve. Darwin díj ez az egész kirándulóhely.
E' hun van???
Megvan, innét lopták: http://www.google.hu/search?q=huashan&hl=hu&prmd=ivns&source=lnms&tbm=vid&ei=KXa8TbWhJcvHswactOz-BQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=3&ved=0CBoQ_AUoAg
Hol van ez? Nem értem jól, amikor az elején mondja a hely nevét.
A lánc mellett van egy biztonsági kábel, amire 2m-enként rá kell kötnie magát két rögzítővel (azért 2 hogy átkötés közben se tudjon leesni). De ez a mozgásából ítélve nem úgy tűnik mint aki be van kötve. Darwin díj ez az egész kirándulóhely.