Szia, mi történt? A következő évadot eldöntötted/étek, hogy nem fogjátok fordítani?
Albinovampir
2020-08-22 00:58:31
Köszi a feltöltést ;3
Hba
2020-08-19 17:07:52
Köszi a feltöltést! ♥‿♥
ROZSDA_EK
2020-07-06 14:58:14
hát azért az elég kemény volt hogy a 4. évad 11. rész angol felirattal kellett végig néznem pedig nem is tudok angolul na jó talán de a lényeget nem értettem meg ezért angol feliratot kellett végignéz nem tudjátok hogy mekkora szenvedés volt ez nekem mindegy szerintem ez az anime jó volt még nem néztem hogy egy teljesen mert még a kezdőésénél járok de tutira jó lesz ezért előre is köszönöm
Arigato a fordításért
Ayame_chann
2020-05-22 23:24:15
köszi ^^ Remélem Erina és Soma összejönnek az 5.évadban tök jó párost alkotnak, drukkolok. Bár úgy érzem ez a srác a végén be fog kavarni, de már nagyon várom hogy mi lesz.
pepesoft2000
2020-05-16 09:22:06
Kamikaze Minato Ez nem anime, hanem egy receptes könyv alapú manga.
Harcosmester
2020-05-15 17:55:50
Google kersőbe írd be ezt, nekem erre kiadta a videókat.
Seitokai Yakuindomo inda (Rész száma)
Mindig az adott részt amit keresel írd a végére.
pepesoft2000
2020-05-15 17:42:28
https://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2680
Én most erre vadászok, de nem találom.
Harcosmester
2020-05-05 23:19:19
Az 5. Évad már elkezdődött. Jelenleg 2 rész van kint. A vírushelyzet miatt ideiglenesen szüneteltették a 3. rész megjelenését. Várhatóan május 8-án jelenik meg, így talán aznap, vagy másnap már nézhető is lesz. A részek remélhetőleg hetente jönnek majd ki, bár a vírus még bekavarhat.
Naruhima
2020-05-05 23:04:13
Lègyszi valaki.megmondja hogy mikor jön ki az 5.èvad ès mennyi naponkènt jön ki 2 rèsz?
Harcosmester
2020-05-01 15:37:52
http://haru-subs.hu/ weboldalon megtalálható az összes rész, íhy a 11. is megtekinthető.
Hitomi13
2020-05-01 13:37:12
a 11.részt valaki tudná potolni mert le van törölve és igy hagy magaután egy elég nagy hiány érzetet
Dani320
2020-04-30 22:52:41
Köszi ezt az évadot is!
Nem tudom megunni ezt az animet, örülten tetszik minden màsodperce. Minden ugyanolyan jó volt mint az elõzõ évadokban csak ez akciódúsabb volt mert folyamatosan zajlott a shokugeki és ezért volt pont jó ez az évad. Remélem Erina és Soma összejönnek az 5.évadban tök jó párost alkotnak. Kívàncsian várom a folytatást csak elcsúsztattàk a korona miatt sajnos.
10/10es.
KaoriViolin
2020-03-27 12:19:11
Találkozunk nemsokára áprilisban. Annyit mondok, hogy a fekete hajú srác elég kemény lesz de ezt gondolom sejtettétek.
Köszi
Szia, mi történt? A következő évadot eldöntötted/étek, hogy nem fogjátok fordítani?
Köszi a feltöltést ;3
Köszi a feltöltést! ♥‿♥
hát azért az elég kemény volt hogy a 4. évad 11. rész angol felirattal kellett végig néznem pedig nem is tudok angolul na jó talán de a lényeget nem értettem meg ezért angol feliratot kellett végignéz nem tudjátok hogy mekkora szenvedés volt ez nekem mindegy szerintem ez az anime jó volt még nem néztem hogy egy teljesen mert még a kezdőésénél járok de tutira jó lesz ezért előre is köszönöm Arigato a fordításért
köszi ^^ Remélem Erina és Soma összejönnek az 5.évadban tök jó párost alkotnak, drukkolok. Bár úgy érzem ez a srác a végén be fog kavarni, de már nagyon várom hogy mi lesz.
Kamikaze Minato Ez nem anime, hanem egy receptes könyv alapú manga.
Google kersőbe írd be ezt, nekem erre kiadta a videókat. Seitokai Yakuindomo inda (Rész száma) Mindig az adott részt amit keresel írd a végére.
https://animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.2680 Én most erre vadászok, de nem találom.
Az 5. Évad már elkezdődött. Jelenleg 2 rész van kint. A vírushelyzet miatt ideiglenesen szüneteltették a 3. rész megjelenését. Várhatóan május 8-án jelenik meg, így talán aznap, vagy másnap már nézhető is lesz. A részek remélhetőleg hetente jönnek majd ki, bár a vírus még bekavarhat.
Lègyszi valaki.megmondja hogy mikor jön ki az 5.èvad ès mennyi naponkènt jön ki 2 rèsz?
http://haru-subs.hu/ weboldalon megtalálható az összes rész, íhy a 11. is megtekinthető.
a 11.részt valaki tudná potolni mert le van törölve és igy hagy magaután egy elég nagy hiány érzetet
Köszi ezt az évadot is! Nem tudom megunni ezt az animet, örülten tetszik minden màsodperce. Minden ugyanolyan jó volt mint az elõzõ évadokban csak ez akciódúsabb volt mert folyamatosan zajlott a shokugeki és ezért volt pont jó ez az évad. Remélem Erina és Soma összejönnek az 5.évadban tök jó párost alkotnak. Kívàncsian várom a folytatást csak elcsúsztattàk a korona miatt sajnos. 10/10es.
Találkozunk nemsokára áprilisban. Annyit mondok, hogy a fekete hajú srác elég kemény lesz de ezt gondolom sejtettétek.