Már írtuk, hogy ha hibát találtok jelezzétek, de senki nem jelez semmit. Meglesz csinálva BD-re is majd, akkor átnézzük újra az egészet.
Ph4ntasm93
2022-03-20 14:07:02
Eddig bírtam :s Nekem ez az anime valahogy olyan semmilyen. Nincs normális sztori, a karakterekről se derült ki eddig kb semmi. És ez a románcos része a legrosszabb . Szeretem ezt a műfajt de ez... ez nem nyert nállam. Természetesen köszönöm a fordítást bár az sem vol épp hibátlan.
PRoORoLeE
2022-01-01 23:57:43
Köszi :)
0Arpi0
2021-12-29 11:21:43
Kösz :D
Onisan
2021-12-28 22:43:44
Köszi
Alma99
2021-12-17 20:11:09
köszi
EMPerror
2021-11-28 03:22:24
Na végre! Csak lépet egy hatalmasat előre Gedeon!!
Tibi_san
2021-11-27 17:15:28
Köszi!
bgp
2021-11-27 13:19:49
Haha, Rit nem kérdezte meg a baltás démont, hogy hogyan törli ki a fenekét :D :D :D
Már írtuk, hogy ha hibát találtok jelezzétek, de senki nem jelez semmit. Meglesz csinálva BD-re is majd, akkor átnézzük újra az egészet.
Eddig bírtam :s Nekem ez az anime valahogy olyan semmilyen. Nincs normális sztori, a karakterekről se derült ki eddig kb semmi. És ez a románcos része a legrosszabb . Szeretem ezt a műfajt de ez... ez nem nyert nállam. Természetesen köszönöm a fordítást bár az sem vol épp hibátlan.
Köszi :)
Kösz :D
Köszi
köszi
Na végre! Csak lépet egy hatalmasat előre Gedeon!!
Köszi!
Haha, Rit nem kérdezte meg a baltás démont, hogy hogyan törli ki a fenekét :D :D :D
Köszi!
nah végre már félvállasos a kapcsolat, köszi!
Köszönöm
Köszi.
Köszönjük
Köszönöm!!!