...
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e - 01. része.
Facebook oldal: https://www.facebook.com/TanoshiiSubs-153777091940835/
A felirat letölthető: http://tanoshiisub.gportal.hu
Forrás: http://horriblesubs.info/
A felirat formázatlan és csak magamnak néztem át, tehát hiba lehet benne.
Jó szórakozást a videóhoz.
NYITÁS DECEMBER 14-ÉN! Legyetek velünk SZOMBATON 16:00-kor és FOGLALJATOK KARAKTERT az idén újból megnyitó ANIME NEVELDÉNKEN: https://etherion.gportal.hu/ ★ Kezdőnek éreznéd magad az egészhez? Túl zoomer vagy ahhoz, hogy ennyit olvass? Ne aggódj! Kiemelt figyelmet és kezdési bónuszokat kaphatsz már a játék legelejétől a legtapasztaltabb nevelőktől. Látogassatok el Discord-szerverünkre is és tájékozódjatok, kérjetek segítséget: https://discord.gg/BCMztRWGPq ★ Gyertek és neveljétek kedvenc karaktereiteket a legtrendibb művekből, legyen szó animékről, mangákról, manhwákról, vagy épp a Hoyoverse játékokról. A csütörtöki napon már az oldal egésze elérhetővá válik Mindenki számára, frissített és kibővített tartalmakkal. ★ KARAKTERFOGLALÁS: december 14. (szombat) 16:00-tól ★ KARAKTERKÉRÉS: december 14. (szombat) 18:00-tól ★ A NEVELÉS KEZDETE: december 15. (vasárnap) 10:00 ★ https://etherion.gportal.hu/
Köszi.
Köszi
köszi
Köszi
Köszi
4.vol-ig van benne a light novel az animében és szinte biztos,hogy nem lesz 2.évad. :(
Sziasztok! Az a rossz hírem van, hogy valószínű nem lesz 2. évad, azért kezdtek belőle animét csinálni, hogy a manga híresebb legyen, s mivel elérték a célt, ezért "felesleges" lenne folytatni. Ha jól tudom a 3. vol.-ig készült belőle anime.
Mily vicces ez az urfi itt alattam :^)
na kb 12x láttam és még mindig nem unom :) remélem lesz 2.évad
Köszönjük
WOOW nekem nagyon tetszett ez a rész pedig elég nehézkesen kezdtem bele köszi a részt!!!
valaki tudja, mikor jön a kövi évad? sok hírt láttam már, és nem tudom, melyik a hivatalos :'D köszi a feltöltést :)
Eddig ez kurva jó :D
Köszi a feltöltést! Ez meg mindig k*rva jó :D Gondoltam 3 év után újranézem, nem csalódtam.