Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
"Boldogság szárnyán repültem" :)).."lábad eléd szórok minden ibolyát":))) ..ezért a videóért Évike,mert nagyon-nagyon tetszik :))) !!!! "Te maradsz a legszebbik virág" számomra..ha még sok ilyen videót készítesz :))) !!!
"Boldogság szárnyán repültem" :)).."lábad eléd szórok minden ibolyát":))) ..ezért a videóért Évike,mert nagyon-nagyon tetszik :))) !!!! "Te maradsz a legszebbik virág" számomra..ha még sok ilyen videót készítesz :))) !!!