De ARANYOSAK vagytok!!!
Sem a csillagokban, de a humorban sem szűkölködtetek.
Örülök és szeretlek Benneteket.
drszena
2009-12-17 08:57:55
Gyönyörűűű:))))!! Nem is tudom,hogy csillagozzak:)))..mert Gillian és picilány14, annyi csillagot adott...na, de én sem maradok ám le ,már szedem is össze az égen és földön lévő összes csillagot ..tessék Évikém milliárd *********************:) !!!
Picilány..Mr.csillagjait igy számolni sem lehet,mert nem tudjuk hol a vége:)))..de,ezt meg is értem..csodaszép a videó!
Gillian
2009-12-14 17:49:55
Csodálatos a videó és a dal gratulálok.*************************
************************************************************************************************************************************************************************************************
De ARANYOSAK vagytok!!! Sem a csillagokban, de a humorban sem szűkölködtetek. Örülök és szeretlek Benneteket.
Gyönyörűűű:))))!! Nem is tudom,hogy csillagozzak:)))..mert Gillian és picilány14, annyi csillagot adott...na, de én sem maradok ám le ,már szedem is össze az égen és földön lévő összes csillagot ..tessék Évikém milliárd *********************:) !!! Picilány..Mr.csillagjait igy számolni sem lehet,mert nem tudjuk hol a vége:)))..de,ezt meg is értem..csodaszép a videó!
Csodálatos a videó és a dal gratulálok.************************* ************************************************************************************************************************************************************************************************