hát 90-ben születettem, szóval nem nagyon. de a hinoi teamet ismerem. azt hiszem nekik van az Ike ike c. számuk. de az olyan régi?! nem is látszik rajtuk.
monguz1
2011-11-08 19:11:29
Hát lehet fiatal vagy és nem éltél még a 80-as években ezért nem ismerheted talán azokat a zenéket amik a 80-as években voltak de Japán és más ázsiai klip van pár nekem is pl: Wink ,Hinoi team ,stb és mind inkább jellemzően a 80-as évek mi európaiak által annó kedvelt ( Euro-italodisco, ) stílusaira hasonlít mintsem a mai Amerikai zenékre ,
Kiera
2011-11-08 16:00:55
hát én még így nem gondoltam bele. persze a rock az alap (számomra), csak a 80-as évekes dolog nincs meg. most így hirtelen nem tudom semmihez se hasonlítani, de neked legyen igazad:)
monguz1
2011-11-07 19:35:15
Nem rossz ahhoz képest,hogy inkább rock stílusa van az is inkább olyan mint ami 80-as évekre volt jellemző.
hát 90-ben születettem, szóval nem nagyon. de a hinoi teamet ismerem. azt hiszem nekik van az Ike ike c. számuk. de az olyan régi?! nem is látszik rajtuk.
Hát lehet fiatal vagy és nem éltél még a 80-as években ezért nem ismerheted talán azokat a zenéket amik a 80-as években voltak de Japán és más ázsiai klip van pár nekem is pl: Wink ,Hinoi team ,stb és mind inkább jellemzően a 80-as évek mi európaiak által annó kedvelt ( Euro-italodisco, ) stílusaira hasonlít mintsem a mai Amerikai zenékre ,
hát én még így nem gondoltam bele. persze a rock az alap (számomra), csak a 80-as évekes dolog nincs meg. most így hirtelen nem tudom semmihez se hasonlítani, de neked legyen igazad:)
Nem rossz ahhoz képest,hogy inkább rock stílusa van az is inkább olyan mint ami 80-as évekre volt jellemző.