0 0 0
202
megosztás
Megosztás
Video jelentése

Mi a probléma?

  • Szexuális tartalom
  • Erőszakos tartalom
  • Sértő tartalom
  • Gyermekbántalmazás
  • Szerzői jogaimat sértő tartalom
  • Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl.képmásommal való visszaélés)
  • Szexuális visszaélés, zaklatás

Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.

Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.

Video beágyazása
Üzenetküldés
Hozzáadás listához
Új lista
2012. nov. 27.
Gecse Máriát és családját 2012. november 26-án 14:00 órakor a Budapest IV. kerület Zichy Mihály u. 7. földszint 3. alatti lakásból az Újpesti Vagyonkezelő Rt. ki akarja lakoltatni az utcára. Mária 2010-ben súlyos stroke eseményen esett át, ennek következtében maradandóan súlyos mozgáskorlátozott állapotba került. Ellátásáról nem tud segítség nélkül gondoskodni. Amennyiben a kilakoltatás megtörténik - nem túlzás -, életveszélybe kerülne.
Mária kérte a Újpesti Önkormányzattól és az Újpesti Vagyonkezelő Részvénytársaságtól, hogy rendezzék a jogállását, kapja meg a bérleti jogot. A bérleti szerződés megkötése helyett felajánlották, hogy a lakást eladják neki. Az Újpesti Vagyonkezelő Részvénytársaság küldte ki egy ingatlanbecslőként is működő alkalmazottjukat, aki elkészítette az értékbecslést, mely során 6.800 000 Ft-ban állapították meg a lakás értékét. Mária a Felsőzsolcán lévő ingatlanának eladásából kívánta a vételárat kifizetni, mely volt férjével közös tulajdonú épület volt. Mária özvegy, férjét 2011 végén veszítette el, és a hagyatékátadó végzés a mai napig nem született meg. Emiatt a felsőzsolcai ház eladása késedelmet szenved.
Az eladási ajánlat megtétele után az Újpesti Vagyonkezelő Zrt. és Újpest Önkormányzata „tisztességes” módon végrehajtást kezdeményezett Mária ellen a lakás kiürítése érdekében.
Miután 15 évig nem volt rendezve az 54 m2-es lakás tulajdonviszonya, most hirtelen a tél beállta előtt valamiért ez nagyon fontos lett számukra.
Tudni kell, hogy december 1-től lép életbe a kilakoltatási moratórium lesz - Márciusig nem lehet senkit kilakoltatni. A végrehajtók rendőröket és lakatosokat hívtak, az ajtót egy óra alatt bontották el. Az asszony jogvédőktől kap szállást.
Hozzászólások | 0
A felhasználó további videói
Mi Hazánk évértékelő '25
2:21:31
2025. jan. 26. 21 néző
Országjárás Miskolc Magyar Péter
11:46
Hasonló videók
2:21:31
2025. jan. 26. 21 néző
11:46