NEKEM IS. DE SZERETEM MÉG LA BOUCHE-t,CORRONA-t AZ X PERIENS-t stb.
xhead
2008-04-13 21:09:45
Ez így van. De attól is függ, pl. a Cappella-t hogy írod be, mert van aki 1 p-vel írja, és így töltötte fel ide valamelyik klipjüket. Ott nem találod meg az enyémeket, mert én 2 p-vel írom.:) Amúgy nekem is nagy kedvenceim! Mármint a Cappella.
monguz1
2008-04-11 07:14:55
TUDOD AMIKOR EGY ELŐADÓ NEVÉT BEIROM A KERESŐ CSIKRA NEM MINDIG DOBJA KI AZ ÖSSZES SZÁMOT AZ ADOTT ELŐADÓTOL ERRE IS CSAK A NEVED ALTTI LISTÁDBAN TALÁLTAM RÁ ÉS MINT MÁR IRTAM IS, HOGY Ő IS KEDVENC.
xhead
2007-12-26 15:37:41
Exj73! Feltettem a kért dalt. Gémá táncün gémá táncün jááá jááá! A Mo-Do-tól...:)
xhead
2007-12-04 21:32:39
Köszi szépen! Sajnos ez a Mo-Do klip sincs meg, de ha rátalálok, mindenképp felteszem.
exj473
2007-12-03 22:47:09
Állati jó vidiket dobtál fel! Nem tudnád "beszerezni" MO-DO - Gema tanzen (asszem így írják!) c. klipjét?!
xhead
2007-10-27 21:33:06
Köszi
kaposi1
2007-10-27 13:14:42
****
xhead
2007-08-14 23:01:25
Köszi.
Hardslow
2007-08-12 22:29:38
********
xhead
2007-07-16 10:12:40
Hát igen... Ez már komolyzene kategória!:) Én annyira oda meg vissza vagyok ezért a számért (meg a Cappella-ért általában), hogy az már fáj! De tényleg!:D
cattybaby
2007-07-16 03:37:56
Jézuskám mekkora jó klasszikus nóta! Egyszóval: ******
xhead
2007-07-11 22:14:46
Nagyon rendes vagy, és köszi szépen amit írtál! Én is úgy látom, hogy hasonló az ízlésünk. Szóval úgy néz ki, ha rajtunk múlik, soha nem halnak ki ezek a zenék!:))
zoli292
2007-07-11 19:59:59
ÚGY LÁTOM KB 80-SZÁZALÉKBAN EGY AZ IZLÉSÜNK!AMIT FELRAKSZ AZ BEJÖN!KÖSZI A RÉGI JÓ EMLÉKEKET!A LÁTHATATLAN BARÁTOD!ZOLI292!
xhead
2007-07-09 17:49:12
Helló Zoli! Tudtam, hogy neked tetszeni fog.:) Kössz a tsillagot!
NEKEM IS. DE SZERETEM MÉG LA BOUCHE-t,CORRONA-t AZ X PERIENS-t stb.
Ez így van. De attól is függ, pl. a Cappella-t hogy írod be, mert van aki 1 p-vel írja, és így töltötte fel ide valamelyik klipjüket. Ott nem találod meg az enyémeket, mert én 2 p-vel írom.:) Amúgy nekem is nagy kedvenceim! Mármint a Cappella.
TUDOD AMIKOR EGY ELŐADÓ NEVÉT BEIROM A KERESŐ CSIKRA NEM MINDIG DOBJA KI AZ ÖSSZES SZÁMOT AZ ADOTT ELŐADÓTOL ERRE IS CSAK A NEVED ALTTI LISTÁDBAN TALÁLTAM RÁ ÉS MINT MÁR IRTAM IS, HOGY Ő IS KEDVENC.
Exj73! Feltettem a kért dalt. Gémá táncün gémá táncün jááá jááá! A Mo-Do-tól...:)
Köszi szépen! Sajnos ez a Mo-Do klip sincs meg, de ha rátalálok, mindenképp felteszem.
Állati jó vidiket dobtál fel! Nem tudnád "beszerezni" MO-DO - Gema tanzen (asszem így írják!) c. klipjét?!
Köszi
****
Köszi.
********
Hát igen... Ez már komolyzene kategória!:) Én annyira oda meg vissza vagyok ezért a számért (meg a Cappella-ért általában), hogy az már fáj! De tényleg!:D
Jézuskám mekkora jó klasszikus nóta! Egyszóval: ******
Nagyon rendes vagy, és köszi szépen amit írtál! Én is úgy látom, hogy hasonló az ízlésünk. Szóval úgy néz ki, ha rajtunk múlik, soha nem halnak ki ezek a zenék!:))
ÚGY LÁTOM KB 80-SZÁZALÉKBAN EGY AZ IZLÉSÜNK!AMIT FELRAKSZ AZ BEJÖN!KÖSZI A RÉGI JÓ EMLÉKEKET!A LÁTHATATLAN BARÁTOD!ZOLI292!
Helló Zoli! Tudtam, hogy neked tetszeni fog.:) Kössz a tsillagot!