506 mi a fä$znak kell fikázni a másét amikor te még egyet sem töltöttél fel?
BordiLac
2009-02-07 22:12:18
Mi a szám címe? Pls mond meg.
506
2008-12-07 16:10:50
Én már láttam ebből a mérhetetlenül elszart, idiótaságból egy részt, ez valami borzalmas, ha ilyen szart kéne néznem egész nap akkor beledőlnék a késembe.
RedBull
2008-08-06 16:23:36
manoosp: hogy mi ez? ez egy olyan anime amit te nem értenél meg mert kicsit gondolkodtatós, tehát a te gyenge agyadnak nem javaslom pedig jó
karex
2007-05-30 13:26:55
Gratula Akira! Ez a legjobb animék egyike és ez egy j összeállítás! Appleseed-et nem teszel fel?
dza
2007-05-07 22:19:09
Manoosp... Te műveletlen balkuki!!!:) Az anime filmtörténelem egyik legjelentősebb alkotása... A sorozat változat első évadából készült AMV. Nagyon jó választás alá ez a zene. A videó is korrektül lett megvágva, cska pár effektet elviselt volna még:) Mindenesetre gratula Akirának a videóhoz!:)
506 mi a fä$znak kell fikázni a másét amikor te még egyet sem töltöttél fel?
Mi a szám címe? Pls mond meg.
Én már láttam ebből a mérhetetlenül elszart, idiótaságból egy részt, ez valami borzalmas, ha ilyen szart kéne néznem egész nap akkor beledőlnék a késembe.
manoosp: hogy mi ez? ez egy olyan anime amit te nem értenél meg mert kicsit gondolkodtatós, tehát a te gyenge agyadnak nem javaslom pedig jó
Gratula Akira!
Ez a legjobb animék egyike és ez egy j összeállítás!
Appleseed-et nem teszel fel?
Manoosp... Te műveletlen balkuki!!!:) Az anime filmtörténelem egyik legjelentősebb alkotása... A sorozat változat első évadából készült AMV. Nagyon jó választás alá ez a zene. A videó is korrektül lett megvágva, cska pár effektet elviselt volna még:) Mindenesetre gratula Akirának a videóhoz!:)