0 0 4
177
megosztás
Megosztás
Video jelentése

Mi a probléma?

  • Szexuális tartalom
  • Erőszakos tartalom
  • Sértő tartalom
  • Gyermekbántalmazás
  • Szerzői jogaimat sértő tartalom
  • Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl.képmásommal való visszaélés)
  • Szexuális visszaélés, zaklatás

Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.

Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.

Video beágyazása
Üzenetküldés
Hozzáadás listához
Új lista
2009. jan. 9.
Harag vagy Béke?
Tetszik vagy nem?
Ezt ti döntsétek el!!!
Hozzászólások | 4
hojo43
2009-06-23 13:28:19

Bravó fiú, igy tovább, szép jó hangod van és ritka technikás ! Zenekarral simán sikeres szinpadi MŰ lenne a produkciód ! hojo43

Lakinzon
2009-01-16 10:07:43

Köszi!

csajszika1995
2009-01-09 18:47:21

1.(kérdés) Béke 2. (kérdés) még szép! elvan döntve : D nagyon szupcsi mint a többi (:

Lakinzon
2009-01-09 08:54:21

Várom a hozzászolásokat!

A felhasználó további videói
56 Csepp vér - Kedvenceimből -
3:21
2009. nov. 10. 115 néző
Baki ...
4:19
2009. jan. 13. 307 néző
Ének a kádban ...
2:31
2008. dec. 26. 287 néző
Ezt elcsesztük ...
2:31
2008. dec. 26. 201 néző
Karácsonyi ajándékom mindenkinek.
3:55
Fekete Dávid rajongó!! 2
3:47
2008. dec. 22. 273 néző
Fekete Dávid rajongó
2:37
2008. dec. 19. 417 néző
Mami nem viccel!
6:20
2008. dec. 18. 104 néző
Hasonló videók
3:21
2009. nov. 10. 115 néző
4:19
2009. jan. 13. 307 néző
2:31
2008. dec. 26. 287 néző
2:31
2008. dec. 26. 201 néző
3:55
3:47
2008. dec. 22. 273 néző
2:37
2008. dec. 19. 417 néző
6:20
2008. dec. 18. 104 néző