Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
St Maarten sziget
árulja már el valaki hol van ez a leszállópálya külföldön mert vagyok anyira hülye, hogy kimegyek oda és egész nap ezeket a gépeket nézem extra közelről....
Gratulálok,nem akármilyen felvétel
na de mivan a turbulenciával?:S
St Maarten sziget
árulja már el valaki hol van ez a leszállópálya külföldön mert vagyok anyira hülye, hogy kimegyek oda és egész nap ezeket a gépeket nézem extra közelről....
Gratulálok,nem akármilyen felvétel
na de mivan a turbulenciával?:S