Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Na ilyen rossz illúziót is rég láttam!
átverés
És még hozzá ez a sok fújtatás, nyögés, erőlködés! DD!!
:-)):-)))
trükk
Stigma, te ilyen későn is szoktál tréfaszörpöt inni.))
Bocs, de én jobban levitálok, mert előtte sokat meditálok - DD!!
Ki a mágus?
Na ilyen rossz illúziót is rég láttam!
átverés
És még hozzá ez a sok fújtatás, nyögés, erőlködés! DD!!
:-)):-)))
trükk
Stigma, te ilyen későn is szoktál tréfaszörpöt inni.))
Bocs, de én jobban levitálok, mert előtte sokat meditálok - DD!!
Ki a mágus?