Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
Az állatok nem gonoszak,a gonoszság emberi tulajdonság.Nekem meg az nem tetszik, ha anyanyelvén nem tud valaki helyesen írni.Egy állat szerető.
Nem is Gonoszak!!! Nem kölykök hanem gidák a kicsik...
Sziasztok! Ha érdekel a kecskefarm akkor a következő portálon meg lehet tekinteni www.nagyredeikecskefarm.gportal.hu Üdv.: A Kecskepásztor Judit
Az állatok nem gonoszak,a gonoszság emberi tulajdonság.Nekem meg az nem tetszik, ha anyanyelvén nem tud valaki helyesen írni.Egy állat szerető.
Nem is Gonoszak!!! Nem kölykök hanem gidák a kicsik...
Sziasztok! Ha érdekel a kecskefarm akkor a következő portálon meg lehet tekinteni www.nagyredeikecskefarm.gportal.hu Üdv.: A Kecskepásztor Judit