Wazz. Egyszer velem is történt majdnem egy ilyen, méghozzá a vizsga napomon, a vizsgám után kb 1 órával mikor mentünk hazafelé. 90-nel mentem és még szerencsém volt hogy kb 1 méterrel előttem ugrott el az őz. És ha hiszitek ha nem, mintha mindezt lassított felvételben éltem volna meg! Azóta jobban oda figyelek mindenre!!!
Wazz. Egyszer velem is történt majdnem egy ilyen, méghozzá a vizsga napomon, a vizsgám után kb 1 órával mikor mentünk hazafelé. 90-nel mentem és még szerencsém volt hogy kb 1 méterrel előttem ugrott el az őz. És ha hiszitek ha nem, mintha mindezt lassított felvételben éltem volna meg! Azóta jobban oda figyelek mindenre!!!