Üzenetküldés
Hozzáadás listához
Új lista
2012. nov. 2.
Junior csapatunk rossz első félidei játékának köszönhetően kapott ki az Építők sportcsarnokában.

Egy nagyon izgalmas felnőtt mérkőzés után egy nagyon jó junior mérkőzésre volt kilátás. Junior lányaink szinte lekopírozták a felnőttek játékát. Első gólunkat a hetedik percben Farkas Viktória szerezte. Továbbra sem tudtunk a hazaiak "erőjátékának" az ellenszerét megtalálni. Védelmünk sajnos nem állt a helyzet magaslatán. A 13-15. percben 4-1, a 17-23. percben 6-1-es etapot sikerült a hazaiaknak véghez vinniük. A 23. percben már 11 gólos különbség volt a két csapat között. Sajnos csapatunkról az első játékrész után nem sok jót tudunk mondani. Rengeteg elszórt ziccerrel és nulla kapus teljesítménnyel nagyon nehéz mérkőzést nyerni. Mielőtt bárki azt hinné, hogy Rácz Lili nyakába varrnánk a megsemmisítő 24-11-es félidei eredményt, az téved. Védekezésünk egyenlő volt a nullával.