Mi a probléma?
Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot.
Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.
én tuti széthánytam volna magam,már a látványtol is felkavarodot a gyomrom...de azért jó lehet annak aki ezt bírja.
én tuti széthánytam volna magam,már a látványtol is felkavarodot a gyomrom...de azért jó lehet annak aki ezt bírja.