nem erre nem azt mondják hogy rossz időben rossz helyen, hanem azt hogy idióták egyesüljetek!!!!! én is versenyző vagyok, és amig élek nem értem meg ki az a barom aki azt veszi a fejébe hogy a kanyar külső ivén tátsa a száját amikor a kocsi csak oda csuszhat ki..... fuck...
lova
2007-06-02 22:52:46
Hét súlyos sebesült, senki sem halt meg. A többi látszik.
nem erre nem azt mondják hogy rossz időben rossz helyen, hanem azt hogy idióták egyesüljetek!!!!!
én is versenyző vagyok, és amig élek nem értem meg ki az a barom aki azt veszi a fejébe hogy a kanyar külső ivén tátsa a száját amikor a kocsi csak oda csuszhat ki.....
fuck...
Hét súlyos sebesült, senki sem halt meg. A többi látszik.
Valaki lefordítaná?